SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 255154
nr 25 5154
MATSKEDAR
6 st, silver, 1800-tal
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 december 2000
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.